Myślmy Razem - Synergia

czasami temat nasuwa się sam

21:51

majowy łikend

Autor: w.władek |

znużony najjaśniejszą rzeczpospolitą polską i towarzyszącym jej wydarzeniom, po raz kolejny postanowiłem, chociaż przez chwilę poczuć się normalnie i wyjechać na parę dni do republiki czeskiej. poniżej parę fotek dlaczego tak bardzo lubię czechy:

ponieważ, dobrego piwa nigdy nie zabraknie . . .ponieważ, bez obaw można spać gdzie się chce . . .ponieważ, jak robi się zdjęcie nieznajomej dziewczynie, to ona nie odwraca się . . .ponieważ, Reksik ma kumpli "buzerant'ów" - i wcale mu to nie przeszkadza . . .ponieważ, nikt nie robi afer, gdy dziecku chce się pić . . .ponieważ, politycy chociaż biorą w łapę to przy najmniej mają poczucie humoru . . .


(źródło CTK)
Witajcie w Chorwacji, tu możecie o nas zapomnieć – zwracają się do czeskich turystów przywódcy ODS (na zdjęciu: Mirek Topolanek - drugi z lewej)

Brzy na viděnou v České republice !
1 komentarze:

dominik pisze...

A gdyby tak połączyć sie unią personalną z Czechami (oni zalegalizowali związki homoseksualne), przyjąć ich walutę, ustrój polityczny, knedliki i gatunki piwa jako powszechni obowiązujące?
Znacząco wzrosłaby nam ilość autostrad, mielibyśmy szybkie pociągi (Pendolino), 2 miasta, które mają metro i piłkę, literaturę, fotografię i kino na wysokim poziomie!!!
Kto jest za? Chyba moglibyśmy się przyłączyć jako lenno? Hołd Praski 2010?
Swoją drogą - idealnie trafiłeś w odezwę o fotkach z życia!:)

Prześlij komentarz

Subscribe